Nejčastěji hledáte

Převod VHS kazet, 8mm filmů, diapozitivů a negativů

Jak udělat, Jak na to
27.02.2019

Jak se přihlásit - 4.pozice

Na čtvrté pozici se nachází "Moneta". Přihlášení se k internetovému bankovnictví banky Moneta je na našem webu tedy na bramborovém místě. Třetí pozice nejčastěji vyhledávaných dotazu

 

Jak se přihlásit - 3.pozice

Na třetí příčce nejvyhledávanějších přihlášení na tomto webu je spojení "Česká spořitelna". Návštěvníky zajímá jak se dostat ke svému účtu u České spořitelny jako takové. Jistě vítě, že Spořitelna spustila novou aplikaci George, ale o tom až dále :-).

 

Jak se přihlásit - 2.pozice

Na druhém, stříbrném místě se nám objevila služba "Badoo". Badoo je seznamka a spousty návštěvníků hledá "jak se k Badoo přihlásit". Tato pozice mně osobně docela překvapila a čekal jsem zde spíše něco jako "Přihlášení Účtenkovka" nebo "Přihlášení Avon Lady" apod.

 

Jak se přihlásit - 1.POZICE

A máme zde finále, které je opravdu grandiózní. Česká spořitelna se svou službou George obsadila první příčku. Tato pozice mně vůbec neudivila ba naopak, zcela sem to očekával. George od České spořitelny je aplikace, kterou bych zařadil tak 10let zpátky - nic neumí, je složitá a jak sami vidíte, lidé se k Georgeovi nedokáží ani přihlásit a tak hledají nápovědu a pomoc zde na našem webu.