Badoo přihlášení


Badoo je sociální síť podobně jako Facebook, kde si můžete se svými přáteli chatovat, vyměňovat fotografie apod. Badoo jde ovšem mnohem dále. Tato sociální síť jde spíše směrem seznamky... Badoo seznamka a registrace a přihlášení na Badoo je velice jednoduché.

 

Jak se přihlásit na Badoo

Zmínil jsem v úvodu, že registrace a přihlášení na Badoo je velice snadné, a to opravdu je. Jedním z důvodů je hlavně to, že pokud jste již registrováni na sociální síti Facebook, můžete tuto registraci využít a jedním klikem se k Badoo přihlásit. Vše se děje na oficiálních webových stránkách www.badoo.com . (V čase, kdy jsem psal tento článek, tedy 28.3.2018 bylo Badoo nedostupné a tak jsem bohužel nezjistil aktuální stav a přehled přihlašovací a registrační stránky Badoo).

 

Proces registrace a přihlášení se na Badoo

V případě, že nevyužíváte sociální síť facebook a nejse na ni přihlášeni ani registrováni, nezbývá vám nic jiného, než projít celou registraci na Badoo ručně. Není to tak hrozné jak to vypadá a přihlášení se k Badoo připomína Facebook. Nejprve si vyberete, že chcete vytvořit nový účet. Zde vyplníte své celé jméno, datum narození, město ve kterém žijete, pohláví a závěrem proč jste si vybrali přávě sociální síť Badoo. Po odkliknutí "registrovat" projdete klasickým schvalováním přes e-mail odkaz a můžete se ke svému novému účtu Badoo přihlásit.

 

Příhlásit se na Badoo

Pokud máte již registraci hotovou z dřívějších dob, není nic jednoduššího, než kliknout na "Sign in" neboli přihlášení se na Badoo a vyplnit své uživatelské jméno (e-mail) a následně heslo, které jste si zvolili při registraci nebo vám bylo přiděleno.

 

Přihlášení se na Badoo profil

Přihlášení se na Badoo

 

A třeba i takto může vypadat přihlašovací obrazovka na Badoo seznamku.