Zaplo přihlášení


Jestliže si půjčíte jednou u Zaplo, tak vám bude vytvořen profil, resp. vy si vytoříte profil, ke kterému se můžete později přihlásit a zjistit veškeré podrobnosti o vaši aktuální půjčce, dlužné částce nebo také o svých minulých půjčkách. Zaplo propagoval Láďa Hruška, ale v poslední době sází Zaplo na jinou metodu reklamy. Zaplo se chová téměř jako standardní banka s tím rozdílem, že u ní nemáte vedený klasický finanční účet, ale pouze úvěrový produkt. Jednoduše vám Zaplo půjčuje peníze - Zaplo půjčka.

 

Zaplo půjčka

Jestli se půjčce od společností jako je Zaplo neříká Lichva, tak už tedy nevím kde žijeme :D. Ano, první půjčka Zaplo vychvaluje produkt do nebes a podle podmínek máte sazbu půjčky Zaplo 0% RPSN 0% a tedy splatíte takovou částku jakou si půjčíte. Za předpokladu, že půjčku Zaplo splatíte do 30dnů. Ovšem tyto krátkodobé půjčky jsou obrovským problémem v případě, že si půjčujete po několikáte. Když rozeberu modelový příklad 2. půjčky Zaplo ve výši 7.000,- Kč tak musíte do 30dnů splatit 8.610,- Kč. Tzn. za 30dnů přeplatíte 1.610,- Kč. Zdá se vám to málo? :D Tak prosím, vezměte si půjčku Zaplo ve výši 30.000,- a do 30dnů musíte zaplatit 36.900,- .. wau 6.900,- za měsíc navíc, to je docela rána nemyslíte? Pěkná "krátkodobá lichva" tato Půjčka zaplo. V řeči čísel v bankovnictví - roční úroková sazba 279.83%, RPSN 1141,2 % :D... slušně řečeno: tak to mi ho teda vyndej :D

 

Zaplo přihlášení

Nicméně vraťme se k hlavnímu tématu a tím je přihlášení se na Zaplo. Věřím, že mnoho lidí je finančně negramotných nebo se dostane do svízelné situace a potřebuje finančně vypomoci. K tomuto účelu první půjčka zdarma je v pořádku, byla by v pořádku i za malý úrok. Ale bohužel se najde spousty idiotů, kteří si půjčí i podruhé a potřetí se sazbou lichvářů z ukrajiny a potřebují tedy sledovat svůj účet u Zaplo a tedy umět se k Zaplo přihlásit. Vzhledem k tomu, že si takovou půjčku vzali, tak se do systému ani sami přihlásit nedokáží, protože jim na to jejich inteligence nestačí - omlouvám se, pokud jsem urazil zrovna vás, ale opravdu je to tak, dělejte se sebou něco.

 

Jak se přihlásit Zaplo

Oficiálními webovými stránkami jsou https://www.zaplo.cz. A na tomto odkaze najdete tedy Zaplo přihlášení. Na úvodní stránce vidíte krásnou zelenou kalkulačku (zelená prý uklidňuje :D ) a také jejich "Lichva Zaplo RPSN" a další informace. Nás zajímá vstup neboli přihlášení k profilu Zaplo nebo registrace Zaplo. Pokud máte již hotovou registraci neni nic jednoduššího než v horní části stránky zadat své jméno a příjmení a kliknutím na tlačítko "Přihlásit" se dostanete do svého profilu v Zaplo. Ovšem pokud nejste ještě registrovaní a o první půjčku Zaplo jste ještě nežádali, budete muset projít rozsáhlým registračním formulářem který obsahuje mimo jiné také osobní informace jako jsou rodné číslo, číslo OP, zdroj příjmů atd. atd..

 

POZOR:

Rozhodujte se rozumně, pokud opravdu nemusíte a neumíráte, tak si Pújčku Zaplo a podobné lichvářské produkty a služby nesjednávejte. Tato chyba vás může stát víc než si myslíte. První půjčku zdarma schvaluji, ostatní za lichvářský poplatek zcela zavrhuji.


Zaplo přihlášení, Zaplo půjčka

Zaplo přihlášení, Zaplo půjčka

Takto vypadá oficiální stránka pro přihlášení a pro vyřízení půjčky u Zaplo.cz