Skype přihlášení


Skype je v dnešní době stále více používaný program pro telefonování a pro spojení lidí z celého světa. Jak se na Skype přihlásit?

Se Skype můžete uskutečnit videohovory ve vysokém rozlišení. Videohovory mohou být spojeny ve dvou účastnících, ale není problém třeba i ve skupině několika lidí. Skype umožňuje spojení v jednou videohovoru až s 24 lidmi. Na hovory můžete i reagovat. Během hovorů můžete sdílet cokoliv, můžete ukazovat a odesílat obrázky, prezentace, videa. Můžete si také Skype hovory nahrávat a zachytit tak jedinečné okamžiky hovoru s Vašimi přáteli nebo důležité pracovní jednání.

Skype můžete používat i jenom jako „telefon“ bez video přenosu, jen zvukový záznam, není problém. Každý si vybere, co potřebuje. Můžete telefonovat nejen na Skype svým známým, kteří mají také Skype účet, ale také na pevnou linku nebo na mobil. To je poté zpoplatněno dle daných Skype tarifů. 

Skype je zdarma pro všechny uživatele, nezáleží na tom, na jakém zařízení Skype máte instalovaný, můžete ho mít na mobilu, netbooku, notebooku, tabletu nebo na pevném počítači. Kdekoliv, kdykoliv, zdarma.

Jak získat Skype?

Nejprve si musíte instalovat program Skype na Vašem počítači, telefonu nebo tabletu. Program jednoduše stáhnete ze stránek https://www.skype.com/cs/. Stisknete tlačítko Získat Skype a pak postupujete přesně podle instrukcí. Nainstalovaný máte program během pár minut.

  Skype přihlášení

Kde získat Skype? Ze stránek https://www.skype.com/cs/

Jak se registrovat a přihlásit se na Skype?

 

 

Vytvoření účtu na Skypu

 

Nainstalujete si ho a teď stačí vytvořit si účet a přihlásit se na Skype. Účet vytvoříte jednoduše přes tlačítko Vytvořit účet.

Skype přihlašovací stránka

První stránka pro vytvoření účtu nebo pro přihlášení se ke Skypu

 

Zadáte tam číslo Vašeho telefonu, nebo emailovou adresu, heslo a nakonec údaje o Vás jako je jméno a příjmení, datum narození a pak jen vytvoříte účet. Tím máte účet zaregistrovaný a můžete se přihlásit do Skype.

Přihlášení se do aplikace Skype

 

Teď se přihlásíte do Skype tak, že zadáte Váš telefon nebo email, který jste zadali při vytvoření účtu a svoje heslo a hned Vám naskočí program Skype. Při prvním přihlášení si nastavíte profilovou fotku, přístup ke kameře, pokud ji máte, nastavíte si reproduktory a mikrofon.

Přihlašovací stránky Skype

Přihlášení se na Skype nebo vytvoření nového účtu Skype

 

Pokud máte ve Vašem účtu povolenou synchronizaci kontaktů, tak se Vám rovnou sesynchronizují a máte tak rovnou vytvořený adresář se všemi Vašimi kontakty.

Jste tedy přihlášení do Skype a můžete začít využívat telefonování, chatování a všechny další služby programu Skype.

Jaký je můj pocit ze služby Skype?

Program Skype je velmi jednoduchý a přehledný program, můžete díky němu telefonovat a chatovat s lidmi po celém světě. Stačí být přihlášený na internet a pak není problém se spojit s kýmkoliv. Výhodou je, že můžete využívat videohovorů, pokud máte instalovanou kameru. Na Skype se můžete přihlásit odkudkoliv z mobilu, ale i notebooku, takže pokud cestujete a máte s sebou např. notebook, připojíte se na internet a jste připraveni pro hovory. Jednoduše se přihlásíte a telefonujete. Neřešíte cenu za hovor, spojíte se rychle a snadno. Nevýhodou je snad jedině nutnost kvalitního připojení k internetu, při slabém signálu pak vypadávají hovory. V dnešní době to je jednou z možností, jak být v kontaktu s příbuznými a známými kdekoliv na světě, zdarma, popř. pokud chcete telefonovat mimo Skype účet, tak za výhodné ceny.