Strava přihlášení


Strava.cz je jídelní portál, ke kterému se může přihlásit jakákoliv škola, školka, gymnázium, prostě jakákoliv jídelna. Díky tomu, že je vaše Základní škola registrována v systému Strava.cz se stačí pouze přihlásit na oficiálních stránkách Strava.cz | Přihlášení a vybrat svou školu, resp. školu, kterou navštěvují vaše děti a on-line jim objednat a zaplatit jídlo přímo v jídelně.

 

Strava přihlášení

Jídelny registrované na strava.cz máte možnost vybírat a objednávat také mobilně a to přes SMS nebo pomocí chytré mobilní aplikace Strava.

 

Strava registrace a přihlášení

Na to že strava.cz je tak moderní a spojuje jídelny, školy, žáky i rodiče pomocí internetu, je s registrací docela problém. Na oficiálních stránkách strava.cz se toho o celém projektu moc nedozvíte a tak kdyby mi kolega v práci, který má děti, neřekl k čemu celá věc slouží, asi bych stravu zkoumal ještě teď :D. Nicméně, abyste získali přístup a mohli se přihlásit ke svému profilu na strava.cz musíte navštívit svou nejbližsí jídelnu a tam se zaregistrovat. Dostanete přidělené jméno a heslo a až poté se můžete na stránkách Strava přihlásit, vybrat jídelnu a plánovat dětem co budou mít k jídlu.

 

 

Strava - výdej jídel

Na Strava je dobré to, že můžete kontrolovat zda vámi objednané jídlo bylo vyzvednuto nebo ne. Dalšími možnostmi jsou sledování plateb a historie. Zprávy z jídelny, jídelníčky a mnoho dalšího.

 

Strava.cz - přihlášení a závěr

Závěrem moc pěkná aplikace, myšlenka a velice přínosná, ale proč sakra musím do jídelny pro nějakou registraci, když si v dnešní době dokážu z domu objednat např. novou kreditní kartu bez toho aniž bych musel na pobočku. Dnes pomocí pokročilých technik autentifikace dokážu např. investovat na burze nebo obchodovat s Bitocoinama bez registrace jen s online přihlášením. Jinak design webových stránek Strava je příšerný, a ty reklamy všude okolo tomu dávají jen za pravdu. Když sem se nechtě prokliknul do Mobilního zobrazení portálu Strava, tak už jsem se z něj nedokázal dostat (až později jsem si všimnul, že klasické zobrazení je v menu mezi ostatními záložkami).

 

Strava přihlášení - oficiální web

Strava přihlášeníNa to že webové stránky Strava.cz pro přihlášení k jídelnám a objednání jídel vyhledává přes 30tis uživatelů měsíčně, je stránka zaplácaná reklamama, nepřehledné a designově z minulého století. Pokud ale hledáte Strava přihlášení - jste na Strava.cz správně.