Éra přihlášení


Éra přihlášení resp. přihlášení se do banky Poštovní spořitelny Era. Nevím z jakého důvodu lidé a klienti této banky vyhledávají slovní spojení Era přihlášení. Ano Éra s dlouhým é na začátku. Možná se to tak správně čte :-/ možná to má jiný důvod. Nicméně tento článek je o tom jak se do Ery přihlásit.

 

Éra přihlášení postup

Základním pravidlem je vstoupit na oficiální stránky Poštovní spořitelny lépe řečeno Československé obchodní banky a.s., kde naleznete příslušné políčka a k příhlášení se do Éry (Era přihlášení). Oficiální stránku Éry naleznete na adrese: https://muj.erasvet.cz, ale automaticky vás server přesměruje na zabezpečenou stránku https://ib.postovnisporitelna.cz/prihlaseni . Na první pohled nijak vábně ani moderně vyhlížející webové stránky to nejsou, ale plní svůj účel. Vytknul bych zejména to zarovnání všech položek v levo a hlavně obrovského nedostatku, že přihlašovací stránka Era přihlášení není vůber responzivní. Tzn. že se nepřizpůsobuje velikosti vaší obrazovky.

 

Éra přihlášení a jak vypadá Poštovní spořitelna

Nicméně, před sebou vidíte pole pro uživatelské jméno pro Era přihlášení. Pokud jste v internetovém bankovnictví Éry poprvé a nemáte ještě zaregistrované uživatelské jméno, tak v tomto poli použiijte své identifikační číslo. Pod polem pro uživatelské jméno pro přihlášení se do Era internetového bankovnictví (Era přihlášení) je druhé standardní pole pro heslo. Pokud jste na stránkách pro přilášení Era poprvé a nemáte ještě zaregistrované heslo, tak zde zadejde PIN pro internetové bankovnictví. Po vyplnění obou políček klikněte na "Přihlásit" a tím vstoupíte do internetového bankovnictví Era Poštovní spořitelny.

 

 

 

Další užitečné odkazy Era poštovní spořitelny a Éra přihlášení

Na stránce Era přihlášení ihned pod přihlášením se nacházejí další tři zajímavé odkazy. Pokud jste v internetovém bankovnictví Ery poprvé, tak vám zajisté pomůže "První přihlášení". Je zde také položka "Představení internetového bankovnictví", kde se dozvíte více informací o tom jak Éra internetové bankovnictví funguje. A závěrem je zde takový vychytávka, která vám řekne, jestli všechny služby Poštovní spořitelny fungují s názvem "Ověřit služby.

 

Éra přihlášení

Éra přihlášení

Úvodní přihlašovací obrazovka do Era Poštovní spořitelna - přihlášení.