Moneta přihlášení


Internet Banka Moneta Money Bank a její přihlášení k internetovému bankovnictví online. Tato banka se svým přihlášením k Moneta Money Bank nijak nevymyká standardu. Pro přihlášení potřebujete pouze zařídít bankovní účet ke kterému máte online internetové bankovnictví zdarm. Základem pro přihlášení k Monety Money Bank je vaše ID a heslo. Sekundárním opatřením resp. ověřením tzv. 2FA ověření, je zaslání SMS ID na vámi zvolené telefoní číslo. To si určíte při zařizování bankovního účtu u Moneta Money Bank.

 

A jak se teda přihlásit k Moneta Money Bank

Základem je vstoupit na oficiální stránky banky Moneta a ty se nalézají zde: https://ibs.internetbanka.cz/ . Věřte nebo ne, opravdu se jedná o oficiální vstupní stránku pro přihlášení do internetového bankovnictví Moneta. Poznáte to jednoduše tak, že v horním URL stavovém řádku pro webovou adresu bude před výše uvedenou přihlašovací adresou svítit zelený zámeček s pravým názvem celé banky tzn. MONETA Money Bank, a.s.


 

Po vstupu na stránky při přihlášení Monety uvidíte dvě pole pro vyplnění. Do prvího pole zadáte své unikátní číslo ID a pod ním heslo. Kliknete na tlačítko "Přihlásit" a vyčkáte na ověřovací SMS. Unikátní číslo, které vám přijde v přihlašovací SMS zadáte do pole a jste ve svém bankovním účtu u Moneta Money Bank

 

Tipy pro bezpečnou Internet Banku

Kontrolujte SMS s mobilním klíčem. Čtěte si vždy celou zprávu. Každá SMS z bezpečnostních důvodů obsahuje nejen mobilní ID klíč, ale i popis transakce, kterou autorizujete. V našem případě by se jednalo tedy o přihlášení do Internetového bankovnitví Moneta.

 

Přihlášení Moneta

Přihlášení Moneta

A takto vypadá vstupvní stránka oficiálního webu internetového bankovnictví banky Moneta Money Bank. Přihlášení se do Moneta.