Google přihlášení účtu


Pokud se chcete přihlásit na stránky www.google.com a mít tak k dispozici svoje vlastní fotky, emaily, dokumenty, tabulky a další, musíte se registrovat nebo přihlásit. Vše uděláte jednoduše, když zadáte stránku www.google.com a kliknete na tlačítko Přihlásit.

Google přihlášení se do účtu

Naskočí Vám tabulka, kde musíte vyplnit svůj email a pak se klikne na tlačítko další. Pokud jste se na daném počítači již někdy přihlašovali, naskočí Vám tam Váš účet automaticky a nebudete jej muset znovu a znovu vyplňovat.

Registrace na google - přihlášení

Pokud se chcete registrovat na google nově, nemáte ještě své údaje, musíte kliknout na Vytvořit účet. Poté stačí jen kliknout na další a na další stránce vyplníte Vaše heslo.

Google přihlášení vaše heslo

Přihlášení do Google účtu - Dvoufázové ověření

Pokud se přihlašujete na přístroji nově, budete muset pravděpodobně ještě potvrdit Vaše přihlášení. Nemusíte se bát, jedná se o dvoufázové zabezpečení (dvoufázové) emailu a tak Vám na Váš mobilní telefon, který jste zadali v registraci, přijde hláška, kde je napsáno, že se přihlašujete na Váš google účet a zda to jste opravdu vy. Pokud tomu tak je, stačí v mobilním telefonu pouze potvrdit ANO.

Google přihlášení dvoufázové ověření

Poté jste již přihlášeni do Vašeho google účtu a můžete si tam prohlížet Váš gmail, fotky, obrázky, dokumenty. Úplně vpravo vidíte, že jste přihlášeni do Vašeho účtu, hned vedle jsou ikony, kde si vyberete, co zrovna chcete.

Google přihlášení uživatele