Fiobanka přihlášení


Fiobanka a její internetové bankovnictví s názvem Internetbanking využívá bezesporu mnoho lidí. Přihlášení do FioBanky je snažsí, ale za to o mnoho méně bezpečnější než např. u Servis24 České spořitelny. A jak se tedy přihlásit k Fio Bance? Je to velice snadné.

 

Fiobanka přihlášení

Nejprve je nutné založit si samozřejmě internetbanking a účet u Fio banky ke kterému získáte také uživatelské jméno a heslo k přihlášení se k Fiobance. Sama Fio banka upozorňuje dosti zajímavým způsobem na to jak se bezpečně k účtu přihlásit a to na svých oficiálních webových stránkách pro přihlášení k internetbankingu  https://ib.fio.cz/ib/login . Neděste se, tohle je opravdu oficiální odkaz na přihlášení k internetovému bankovnictví Fio banky ikdyž vypadá tak trochu podezřele. Cituji z oficiálních webových stránek Fio Banky k přihlášení:

 

"Víte, že... Fio banka po svých klientech nikdy nepožaduje, aby svoje přihlašovací údaje k elektronickým aplikacím zadávali na jiném místě než k tomu určeném přihlašovacím formuláři na domovských stránkách banky www.fio.cz, a v žádném případě nevybízí k takovému úkonu prostřednictvím odkazu obsaženého v e-mailové zprávě?

Pokud jste se na tuto stránku dostali jinak než z webové stránky www.fio.cz, nebo proklikem ze svých oblíbených položek v prohlížeči, ujistěte se, prosím, že jste skutečně na stránách Fio banky. V políčku s internetovou adresou by mělo být napsáno https://ib.fio.cz/ib/login a pod ikonou zámečku byste vždy měli najít certifikát dokládající, že se skutečně nacházíte na stránkách Fio banky. Více o bezpečném používání internetu naleznete zde."Jak se tedy přihlásit k Fiobance?

Nejprve navštivte oficiální Fio banka stránky na www.fio.cz a klikněte na odkaz Internetbanking v levém sloupci. Nebo rovnou přejděte na oficiální přihlašovací stránku do internetového bankovnictví Fio banky na adrese https://ib.fio.cz/ib/login .Tak jako u všech podobných přihlašovacích stránek, pouze vyplníte své uživatelské jméno a heslo a kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" se přihlásíte ke své Fiobance.

 

Fiobanka přihlášení se k internetbankingu

Fiobanka přihlášení se

Takto vypadá úvodní obrazovka k přihlášení se do internetového bankovnictví Fiobanky Internetbanking.