Avoncosmetics přihlášení pro AL


Avoncosmetics má také své přihlášení do sekce pro zákazníky. Avoncosmetics má také speciální přihlášení pro Avoncosmetics AL a Avoncosmetics AG. Co přesně zkratky přihlášení Avoncosmetics AL a AG znamenají jsem se dozvědel záhy. Jednoduše, AL je zkratka Avon Lady a AG je zkratka Avon Gentleman. Při přihlašování k Avoncosmetics pro AL si dejte pozor abyste byli opravdu na správných a jediných oficiálních stránkách Avoncosmetics, které se nacházejí na adrese https://www.avon.cz .

 

Přihlášení Avoncosmetics pro AL

Po vstupu na jediné oficiální stránky Avoncosmetics uvidíte v pravém horním rohu dva odkazy k přihlášení. Jedním odkazem je "Přihlášení pro zákazníky", které vás přesměruje na přihlašovací stránku e-shopu Avoncosmetics, kde můžete objednat klasickým způsobem.

Druhou položkou pro přihlášení na jediných oficiálních stránkách Avoncosmetics je "Přihlášení pro AL/AG do světa krásy AVON". Tímto odkazem se dostanete na přihlašovací stránku do klientské sekce Avoncosmetics pro AL.

 

 

Registrace Avoncosmetics AL / AG

Pokud již jste tedy zaregistrovaní v Online Kanceláři Avoncosmetics, můžete se jednoduše přihlásit pomocí čísla AVON konta a hesla. Pokud však ještě nejste u Avonkosmetics registrováni, je nejprve nutné se před prvním přihlášením Avoncosmetics AL nebo AG zaregistrovat zde: Avoncosmetics registrace.

 

Avoncosmetics oficiální stránky

Pokud už jste registrování jako Avon AL nebo Avon AG tak se přihlašte na oficiálních webových stránkách Avoncosmetics tak jak jsem psal v návodu výše, abyste se dostali do svého profilu a účtu na Avoncosmetics a mohli jste využít plných výhod a obrovských slev.

 

Avoncosmetics přihlášení pro AL

Avoncosmetics přihlášení pro ALUkázka přihlašovací obrazovky Avoncosmetics pro AL. Takovou najdete pouze na oficiálních stránkách Avoncosmetis.


Avoncosmetics oficiální stránky

Avoncosmetics oficiální stránky

Takto vypadá oficiální přihlášení na stránkách Avoncosmetics do klientské sekce eshopu Avon.