Účtenkovka přihlášení


Účenkovka neboli účtenková loterie vznikla teprve nedávno (konec roku 2017). Jak se do účtenkovky jednoduše přihlásit, jáká jsou pravidla účtenkovky, jak se registrovat do účtenkovky se dozvíme na této stránce. Oficiální webové stránky účtenkové loterie neboli účtenkovky jsou https://www.uctenkovka.cz. Mnozí uživatelé ve vyhledávačích také vyhledávají 777 účtenkovka registrace, domnívám se, že tomu je proto, že webová stránka 777cz.eu s podstránkou o registraci a výsledcích účtenkovky vyskakuje ve vyhledávání na prvním místě a lidé zde najdou ty základní a nejdůležitější odkazy do účtenkovky. Ale zpět k představení a přihlášení k účtenkové loterie.

 

Přihlásit se do účtenkovky Registrace účtenky do loterie

Účtenkovka přihlášení

Ve zkratce pro ty, kteří to již znají tak k účtenkovce se přihlášíte na této adrese: Účtenkovka přihlášení. Pokud nejste do účtenkovky registrovaní, je potřeba se nejdříve zaregistrovat do účtenkovky na adrese: Registrace účtenkovka. Ovšem účetní loterie umožňuje hrát také bez registrace. Do této hry se přihlásíte rovnou tady: Registrace nové účtenky bez registrace

 

Účtenkovka registrace nové účtenkovky

Registrace nové účtenkovky

Takto vypadá registrace a přihlášení se k účtenkové loterii, účtenkovce.Co je účtenkovka přihlášení

Účtenkovka je hra, ve které se každý měsíc losuje mnoho výher. Díky tomu, že nakoupíte v nějakém obchodě, tak podle EET zákona o evidenci tržeb dostanete tzv. účtenku. Ta obsahuje několik bezpečnostních kódů a čísel. Když tuto účtenku vezmete a zaregistrujete ve hře účtenkovka na oficiálních stránkách www.uctenkovka.cz tak máte šanci vyhrát opravdu zajímavé ceny.

 

Jak registrovat účtenku do účtenkovky

Každou správně vystavenou účtenku můžete zaregistrovat do hry účtenkovka pomocí formuláře na webu www.uctenkovka.cz nebo prostřednictvám mobilní aplikace Účtenkovka. Aplikace je ke stažení a je zcela zdarma. Každou účtenkovku do hry účtenkovka můžete přihlásit pouze jednou. Účtenku nemusíte dále schovávat, protože při registraci/přihlášení účtenky do hry musíte zadat také své osobní údaje a tak je EET účtenka svázaná s vaším jménem a heslem.

 

Účtenkovka pravidla

Další pravidla a informace o účtenkovce se dozvíte na oficiálních webových stránkách hry účtenkovka: Na co se ptáte

 

Účtenkovka losování

Jak zjistit jestli jste byli v účtenkovce po přihlášení a po slosování vybráni právě vy? Zda vaše účtenka vyhrála? Postup je jednoduchý a výhry účtenkovky a výherce účtenkovky najdete opět na oficiálním webu: Výhry a výherci účtenkovky


"Nezapomněli jste v obchodě milion?"