Twoo přihlášení


Twoo je sociální síť nebo v tomto případě se jedná spíše o seznamku. Vyzkoušejte seznamku Twoo a seznamte se s novými lidmi. Takovým sloganem Twoo láká nové zájemce. Ale v tomto krátkém článku probereme jak se k seznamce Twoo přihlásit. Twoo přihlášení naleznete na jedné z těchto oficiálních adres: https://www.twoo.com , tedy oficiální webové stránky pro přihlášení se k Twoo a nebo https://www.twoo.cz , které vás stejně přesměrují na ty v anglickém jazyce :-).

 

Twoo přihlášení, Twoo seznamka

Po vstupu na úvodní obrazovku seznamky Twoo uvidíte v pravém horním rohu buttonek "přihlásit se". Tedy v češtině jej uvidíte za předpokladu, že se ručně přepnete do českého jazyka. Seznamka Twoo totiž neumí automatickou detekci vašeho umístění nebo jazyka vašeho počítače a tak mi tam neustále cpala angličtinu :-) . Zpět k tématu.

 

Twoo přihlášení jméno a heslo

Pokud jste na seznamce Twoo již registrovaní klasickým jménem a heslem, tak se jednoduše v pravém horním rohu překliknete na "Přihlásit se" a uprostřed obrazovky uvidíte pouze dvě pole pro vyplnění. Těmi poli jsou samozřejmě jméno a heslo. Vyplníte a kliknete na Přihlásit. Tím se přihlásíte k seznamce Twoo.

 

Twoo přihlášení přes Facebook

Pokud využíváte sociální síť Facebook, umí Twoo seznamka propojit vaše účty a tak se nemusíte registrovat nebo přihlašovat samostatně a stačí jen kliknout na tlačítko Facebooku na přihlašovací stránkce Twoo seznamky.

 

Twoo registrace, Twoo můj profil

No a závěrem tedy sručný popis toho, jak se na Twoo seznamku registrovat standardním způsobem, určit si jméno a heslo a získat přístup do "můj profil seznamka Twoo".  Na oficiálních stránkách seznamky Twoo se můžeš zaregistrovat a získat můj profil tak, že vyplníš standardní formulář, který obsahuje kromě jména také pohlaví, datum narození a důvod proč se chceš na Twoo přihlásit. Po kliknutí na tlačítko Registrovat ti bude odeslán potvrzující email na který je potřeba kliknout a následně se už může přihlásit na Můj profil Twoo seznamky.

 

Twoo seznamka registrace

Twoo seznamka registraceTakto vypadá oficiální webová stránky Twoo seznamky s registračním formulářem pro nové profily.


Twoo přihlášení

Twoo přihlášení

A úplně stejně vypadající obrazovka, ovšem pouze s tlačítkem na přihlášení se přes Facebook nebo přihlášení se do Můj profil Twoo seznamka pomocí jména a hesla.