Servis24 přihlášení vstup na účet


Česká Spořitelna Servis24 vstup na účet a přihlášení. Ano, Servis24 je služba České spořitelny a internetového bankovnictí, jedné ze stále největších bank v České republice. Díky přihlášení se k Servis24 Internet bankingu - vstup na osobní účet od České spořitelny získáte kompletní přístup k vašemu bankovnímu účtu a také k jeho nastavení. Díky přihlášení se k Servis24 můžete ze svého bankovního účtu za pomocí internetového bankovnictví zadávat příkazy k převodu finančních prostředků do jiné banky - mimo jiné.

 

Servis24 přihlásit se

Připojení a přihlášení Servis24 resp. vstup na osobní účet Servis24.cz je nutné sjednat na pobočce České Spořitelny a domnívám se, že je tento produkt zdarma ke každému účtu v České spořitelně. Při sjednávání si máte na výběr jak se ke svému Servis24 budete přihlašovat. Základní možností je, využít vaše klientské číslo a heslo, které si zvolíte. Je to ta nejjednodušší avšak ne příliš bezpečná cesta jak se k Servis24 - osobní účet České Spořitelny přihlásit. Druhou možností přihlášení se k Servis24 je využití Klientského certifikátu. Tento způsob je o trochu složitější, za to máte jistotu, že budou vaše peníze na běžném, spořícím či studentském účtu u České Spořitelny v bezpečí.

 

Jak se přihlásit Servis24 - Heslem

Jak jsem již zmínil základním přihlášením je pomocí klientského čísla a hesla. Jednoduše navštivte oficiální stránky www.servis24.cz a podle pokynů vyplňte "Klientské číslo" a "Heslo" a klikněte na přihlásit se. Voala.. a jste ve svém bankovním účtě u České spořitelny pomocí internetového bankovnictví Servis24.

 

Jak se přihlásit Servis24 - Klientským certifikátem

Druhou možností je využít přidělený klientský certifikát. Zde je to trochu složitější. 1) připojte vaši čtečku karet k počítači a nechte ji aby vám ji systém detekoval. 2) Vložte svou čipovou kartu s klientským certifikátem do čtečky a stiskněte tlačítko "Přihlásit". 3) Po zobrazení přihlašovacího dialogu vyplťe svůj jedinečný PIN k čipové kartě. .. a jse tam. Tak jednoduchá je Česká spořitelna servis 24 vstup na účet.

 

česká spořitelna servis 24 vstup na účet

Servis24 přihlášení

A takto vypadá úvodní obrazovka Internetového bankovnictví České spořitelny Servis24 přihlášení.