Mimibazar přihlášení


Mimibazar je rodinný inzertní server, který funguje a pomáhá v prodeji a nákupu oblečení na děti a miminka. Ale nejen to, najdete zde i věci pro dospělé a mnoho dalšího. Na portálu Mimibazar můžete prodávat a nakupovat nové i použité zboží. Může se jednat o oblečení, obuv, nábytek, elektroniku, ale i další věci jako jsou autodoplňky, knihy, potraviny a podobně. Mimibazar není jen o prodeji, ale najdete zde také komentáře k výrobkům, speciální články, reklamy, návody, blog, recepty, ale pro odlehčení třeba i vtípky.:-)

Mimibazar je přehledně rozdělen na sekce, ve kterých můžete prodávat a nakupovat.

Registrace a přihlášení na mimibazar.cz

Proto, abyste mohli na mimibazaru inzerovat je nutná Vaše registrace a pro každý prodej pak Vaše přihlášení. Můžete na svém účtu pak spravovat Vaše prodeje, Vaše nákupy, mít přehled o svých transakcích.

 mimibazar.cz přihlášení

Úvodní stránka www.mimibazar.cz

 

Přihlášení na mimibazar.cz

V pravém horním rohu se nachází tabulka pro přihlášení. Pokud jste již registrovaní, můžete zadat svůj login a svoje heslo a kliknutím na tlačítko Přihlásit se přihlásíte.

přihlášení a registrace na mimibazar.cz 

Tabulka pro Přihlášení se a registraci na mimibazar.cz

 

Registrace mimibazar.cz

Pokud ještě nejste registrovaní a chcete se přihlásit na mimibazar a prodávat, musíte se zaregistrovat. To provedete kliknutím na tlačítko Registrace.

Naskočí Vám tabulka, kde vyplníte údaje o sobě. Napíšete Váš login, poté si vymyslíte heslo. To musí obsahovat minimálně 5 znaků, pouze číslice nebo písmena bez diakritiky.

Pak vyplníte Vaše jméno, příjmení, email, telefon a Vaši doručovací adresu. Nakonec odsouhlasíte Podmínky pro užívání služby mimibazar a tíms e zaregistrujete.

Na Váš email (ten, který jste registrovali), Vám přijde potvrzení registrace.

Poté se již jen stačí přihlásit a můžete začít nakupovat a prodávat.

 registrace mimibazar.cz

 

Registrační formulář pro přihlášení se na mimbazar.cz