Netflix přihlášení


Netflix je velmi oblínená streamovací služba, která nabízí pestrý výběr oceňovaných TV pořadů, filmů, anime, dokumentů a dalšího, vše dostupné na tisících zařízení s možností připojení k internetu přes jedno přihlášení.

Netflix je to placená služba, platíte za ní měsíční paušální platbu a můžete se kdykoliv odkudkoliv přihlásit a dívat se na oblíbené filmy, seriály nebo dokumenty.

Dívejte se podle libosti kdekoli budete chtít, a to bez jediné reklamy a za jeden nízký měsíční poplatek. Vždycky můžete objevovat něco nového, TV pořady a filmy jsou na Netflix přidávány každý týden!

Netflix přihlášení

Netflix přihlášení a registrace

Pokud jste již na Netflix registrovaní, máte svoje přihlašovací údaje, kliknete na Přihlásit se (přímo na webu Netflix, aplikaci Netflix nebo přes TV aplikaci Netflix), zadáte svoje přihlašovací jméno a heslo a ihned se dostanete do obrovské nabídky filmů a seriálů, které si jen vyberete a pustíte.

Přihlášení se na Netflix

Pokud ještě nemáte na Netflix vytvořený účet a nejste registováni, nemáte zaplacenou službu netflix a chcete se k ní přihlásit, stačí se rychle registrovat. To se dělá tím, že kliknete na tlačítko Registrovat se, vyplníte svůj email a v dalším kroku si vytvoříte heslo.

Netflix registrace a přihlášení

V posledním kroku registrace a přihlášení Netflix si vyberete, jaký druh předplatného budete chtít objednat a vyberete platební metodu, jak budete platit.

Registrace a přihlášení Netflix

Netflix přihlášení

Tím máte vytvořené přihlašovací údaje ke službě Netflix a teď se jen přihlásíte a můžete začít sledovat svoje oblíbené pořady kdekoliv a kdykoliv, z počítače, telefonu nebo televize.