Sledování TV - přihlášení


Chcete sledovat internetovou televizi? Mít k dispozici televizi všude, kde budete mít počítač nebo telefon? Pro Vás je tady www.sledovanitv.cz. Služba internetové televize je určená pro uživatele PLACENÉ služby Sledování TV cz, ale ihned po registraci vám bude zpřístupněno několik TV kanálů, abyste si mohli sledování televize přes internet vyzkoušet zdarma. Poté je služba již placená.

Nejprve se musíte na sledovanitv zaregistrovat – pomocí tlačítka Registrovat. Pokud již účet máte, pokračujete tlačítkem Přihlásit (přímo na webu sledovanitv.cz), kde vyplníte Vaše přihlašovací jméno nebo login a heslo.Sledovani TV online - registrace, přihlášení

Sledování TV - registrace

Pokud se chcete nově registrovat na SledovaniTV.cz , kliknete na Registrovat se.

Registrace na SledovaniTV.cz

První ze všeho si vyberete, jaký balíček služeb budete chtít využívat. Vyberete si balíček a kliknete na objednat. V dalším kroku se zaregistrujete, vyplníte Váš email a heslo, zaškrtnete seznámení se s Všeobecnými podmínkami a dáte Pokračovat. V posledním kroku registrace na sledování TV zadáte údaje o platbě, jakým způsobem budete službu platit (pravidelná měsíční platba) a jste registrovaní.

Sledování TV - přihlášení

Pak Vám již nic nebrání v tom, abyste se přihlásili a sledovali své oblíbené pořady.

Registrace a přihlášení Sledovanitv.cz