eMimino přihlášení


eMimino je portál, na který se mohou přihlásit nastávající maminky, stávající maminky, ale i ty, kteří se o miminko snaží. Najdete na něm spousty diskusí, témat k prostudování, můžete tam prodávat nebo naopak shánět věci na miminka a děti.

Jedná se o portál shromažďující velké množství článků, recenzí, informací, můžete se zde seznámit s maminkami nebo jenom hledat, kdo řeší podobné problémy jako vy.

Abyste se mohli účastnit debat, přispívat Vašimi příspěvky nebo prodávat nějaké věci, musíte se registrovat a pak přihlásit ke svému účtu.

Přihlášení se emimino.cz

Přihlašování je jednoduché, stačí kliknout na stránky www.emimino.cz a v pravém horním rohu kliknete na ikonku Přihlásit.

 eMimino přihlášení se

Úvodní stránka www.emimino.cz

 

Tam se Vám poté rozklikne tabulka, do které vyplníte Vaše přihlašovací údaje. Můžete se přihlásit buď pomocí facebooku, kdy se přihlásíte rovnou údaji z facebooku, neb se můžete registrovat a tím získáte nick name (přezdívku) nebo přihlášení pomocí emailu. Pak vyplníte heslo a pomocí Přihlásit se se přihlásíte. Pokud zaškrtnete čtvereček Přihlásit trvale, budete potom vždy na daném počítači rovnou přihlášeni, jakmile otevřete stránku eMimino.cz.

 emimino přihlášení se do uživatelské sekce

Registrace nového člena na emimino.cz

Pokud se chcete registrovat, kliknete na tlačítko Registrovat se.  Tam si vyplníte svůj nick (přezdívku), poté Váš email a heslo. Heslo musí obsahovat min. 8 znaků a z toho musí být alespoň 1 velké písmeno nebo číslo. Po odsouhlasení podmínek máte vytvořenou registraci.

 registrace emimino

Registrační formulář pro registraci na eMimino.cz

 

Aktivace účtu emimino.cz

Tímto jste přihlášeni a je nutné ještě provést potvrzení registrace. Vaše registrace musí být aktivována. Pro aktivaci je potřeba kliknout na odkaz v e-mailu, který po registraci dorazil na e-mail. Pokud e-mail nedorazil, zkontrolujte, zda nebyl zařazen do složky Spam nebo Nevyžádaná pošta ve Vašem e-mailu nebo napište na info@emimino.cz.

dokončení přihlášení emimino registrace

Dokončení registrace na eMimino.cz