Teta drogerie online


Chcete se přihlásit do Teta klubu, využívat slev a kupónů na Vaše nákupy?

Potřebujete si koupit nějakou drogerii? Vybrat si z pohodlí domova kosmetiku, nebo nějakou dětskou výživu, pleny, cokoliv drogistického? A nechce se Vám jít se mačkat do obchodu mezi lidi? Tak se přihlaste na teta drogerie online a nakupujte z gauče to, co budete chtít.

Přihlášení se do Teta online

První musíte otevřít stránky https://www.tetadrogerie.cz Pokud jste registrovaní v Teta klubu, připravte si i Vaši zákaznickou Teta kartičku.

Úvodní stránka tetadrogerie.cz

Na úvodní stránce drogerie se můžete přihlásit do Vašeho účtu, ale kromě přihlášení si můžete prohlížet novinky z drogistického světa, hledat prodejny, přečíst si magazín a rady ohledně kosmetického ošetření nebo vyhledávat produkty. 

Přihlášení se do Teta klubu

Možnosti přihlášení se do účtu Teta.

Pokud se chcete registrovat nebo se přihlásit, klinknete na tlačítko Přihlásit se.

Tady máte pak na výběr z Přihlášení – to děláte v případě, že jste již registrovaní a máte Vaše přihlašovací údaje a heslo. Pak si můžete Aktivovat online účet – to je v případě, že máte aktivní Teta kartu a nebo se můžete Registrovat do klubu (to je, když Teta kartu nemáte).

Registrace do Teta klubu

Registrace bez teta karty.

Nová registrace Teta drogerie

Pokud se budete registrovat, vyplníte Vaše údaje – jméno, příjmení, datum narození, telefon, v dalším kroku pak vyplníte Vaši adresu a další kontaktní údaje.

Tím se registrujete do Teta klubu a tím získáte plno výhod nejen v kamenných prodejnách, ale také na internetovém obchodě Teta eshopu, ve kterém pak můžete nakupovat drogerii online.

Když se pak přihlásíte na svůj účet, můžete kromě nákupů využívat také kupóny a slevy.

Na Vašem účtu vidíte Vaše slevové kupóny, věrnostní a osobní kupóny.

Můžete si spustit eshop a začít nakupovat a využívat všech Vašich výhod. Máte tam všechny Vaše nákupy a slevy pohromadě, přehledně.

Teta slevy online

Přehled všech Vašich kupónů a slev.