Webnode přihlášení


Co je Webnode a co umí?

Webnode je jednoduchá aplikace, díky které můžete velmi snadno a rychle vytvořit vlastní webové stránky. Webové stránky si můžete vytvořit zdarma, pomocí jednoduchých kroků, kterými Vás webnode provede. Vyberete si šablonu, jak by Vaše webové stránky měly vypadat a poté už jen provádíte zadané úkoly a tím rychle vytvoříte stránku tak, jak potřebujete.

Jedná se o online program, který Vám pomůže vytvořit a poté také spravovat webové stránky. Jeho funkce jsou tvorba webových prezentací, není třeba žádné instalace programů, aplikací, nebo konfigurace. Pustíte webovou stránku www.webnode.cz a můžete začít tvořit. Jednoduše můžete na webových stránkách tvořit ankety, články, diskuzní fóra, blogy, formuláře a to jenom přetažením myši.

 

Webnode tvorba webových stránek zdarma

Webnode je služba pro tvorbu webových stránek zdarma

 

Služba webnode je zdarma, pokud chcete využívat prémiové, nadstandardní služby, můžete si dokoupit placenou verzi, ve které získáte vyšší přenos dat, více funkcí, větší prostor na disku. Můžete si zde také registrovat vlastní webovou doménu.

Službu webnode využilo již více než 30 miliónů zákazníků po celém světě. Existuje ve 20 jazykových variantách - jako je čeština, slovenština, angličtina, španělština, portugalština, francouzština, němčina, maďarština, norština a další.

 

Jak se registrovat ve webnode?

Registraci na stránky webnode provedete velmi jednoduše. Na úvodní stránce na stránce webnode.cz klinete na „Vytvořit obchod“ nebo „Vytvořit web“. Naskočí Vám tabulka Vytvořit stránky, kde si vyplníte název webu a na další stránce si vyberete, co chcete vytvořit, zda webové stránky nebo internetový obchod. Poté již jen vyplníte Vaši emailovou adresu a heslo a zaškrtnete políčko, že souhlasíte s Podmínkami použití a pravidly ochrany soukromí. 

 

Hned další stránka, která nám naskočí, je výběr šablony, jak chceme, aby naše stránky vypadaly. Obsah a vzhled šablony si přizpůsobíte samozřejmě vlastním potřebám.  Šablony najdeme pro firemní stránky, internetový obchod, osobní stránky, blog, restauraci a jídlo, hudbu, portfolio nebo třeba pro vytvoření stránek pro svatbu.

 

Webnode přihlášení se Náhled stránky webnode pro přihlášení se.

 

Na každou šablonu Webnode se můžete podívat pomocí Náhledu a až si vyberete, kliknete jednoduše na tlačítko Zvolit.

Na poslední stránce vyplníte Obchodní a registrační údaje, kam vyplníte kontaktní a obchodní informace jako je jméno, email, telefon, adresa, zda jste, nebo nejste plátce DPH a dokončíte a vytvoříte si web.

 

 

Webnode přihlášení webových stránek a registrace 

Takto vypadá stránka pro registraci a přihlášení a vytvoření webové stránky v aplikaci Webnode.


Pak se můžete dostat do připravené šablony webnode a v ní budete upravovat texty podle Vašeho přání a podle toho, co chcete na webu mít. Kliknutí na tlačítko Upravit stránky a pak kliknutím do daných polí změníte všechno, co potřebujete. Zároveň tak najdete náhled v případě internetového obchodu na objednávky, zákazníky, máte možnost zaregistrovat doménu, kontrolovat statistiky prodeje či prohlížet data z formulářů.

 

Jak se přihlašuje Webnode

Tímto způsobem si vytvoříte svůj projekt na tvorbu webových stránek nebo internetového obchodu Webnode. Na Váš email Vám přijde žádost, abyste potvrdili Vaši emailovou adresu. To potvrdíte a pak už můžete vytvářet, co potřebujete.

 

Na stránkách Webnode se můžete pak odkudkoliv přihlásit pomocí tlačítka Přihlásit se a hned se Vám objeví všechny Vaše rozpracované a hotové projekty ve službě Webnode. Na email Vám při tvorbě každého projektu bude vždy zaslán email, který Vám potvrdí aktivaci Vašeho projektu, název Vašich webových stránek a další informace o projektu. Můžete si spustit i jednoduchý videonávod, ve kterém můžete získat další tipy a rady pro vylepšení Vašeho projektu.

Co všechno webnode umí

V jednoduchém a přehledném menu si zvolíte, co potřebujete. Najdete tam záložku moje projekty, můj profil, šablony a ceník. V ceníku najdete popis prémiových služeb Webnode pro každý typ a velikost stránek, jedná se o služby Profi Webnode, standard Webnode, Mini Webnode nebo Limited Webnode.

Vytvořit si můžete osobní web, firemní web i internetový obchod. Jednoduše proměníte Vaše nápady v úspěšné stránky nebo blog během pár minut.

Webnode je velmi jednoduchý pomocník při tvorbě webu, díky kterému to dokáže doopravdy každý. Tento jednoduchý nástroj pro založení webu funguje od roku 2008 a od té doby pomohl více než 30 miliónům uživatelům. Jakoukoliv stránku, eshop, blog vytvoříte hned a jednoduše.

Nepotřebujete žádného programátora, webdesignera ani hosting. Všechno je na webnode připravené, včetně šablon, které si můžete přizpůsobit svému požadavku.  Webnode zároveň vyvíjí neustále nové funkce, takže uživatelé mají pořád to, co potřebují.

Můj dojem z Webnode

Můj dojem z Webnode je velmi pozitivní. Velmi jednoduše se v něm dokáže orientovat každý a vytvoření jednoduchého webu nebo blogu nebo eshopu je opravdu snadné. K dispozici je i videonávod, ale i bez něho není těžké stránky na Webnode platformě vytvořit a upravit. Stránky po přihlášení nabízejí velkou škálu šablon, podle kterých si svoje weby vytvoříte, a úpravy těchto šablon jsou jednoduché. Pro vytvoření vlastního blogu nebo jednoduché propagační stránky to je určitě dobrá volba.