CitFin přihlášení


Co to je CITFIN?

CitFIN je společnost, která pomáhá podnikatelům řešit potřeby spojené se zahraniční platebním stykem a devizovými službami. Mají velkou zkušenost s těmito službami, pomáhají klientům již 23 let. Zákazníky společnosti CITFIN je více než 15 500 firem, kterým profesionálně pomáhají s bankovním poradenstvím. CITFIN je zkratka pro jejich heslo:  s citem pro finance.

Služby CitFin

Mezi služby CitFin patří směna online. Přihlásíte se do internetového bankovnictví BankServis a máte k dispozici bez poplatků online kurzy, kurzy jsou vždy výhodné. Není nutný žádný telefonický kontakt, vše o kurzu (eura, dolaru či jakýkoliv jiný) si zjistíte online, rychle a pohodlně.

Pokud potřebuje směňovat devizy, je tu pro Vás CitFin. Na nákup a prodej deviz se nevztahují žádné minimální limity.

Součástí nabídky CitFin je multiměnový účet EASY. Můžete mít účet vedený až ve 30 měnách. To Vám zjednoduší a také zlevní a urychlí Vaše finanční operace. Zahraniční platby provedete jednoduše a rychle, do všech koutů světa.

Citfin Vám umí i zafixovat Váš aktuální měnový kurz, vyhnete se tak negativním důsledkům kolísání kurzu.

To všechno budete mít, pokud se stanete zákazníky CitFin.

 

Citfin - finanční služby, kurzy, směna deviz
Citfin - finanční služby, kurzy, směna deviz

Jak se přihlásit do CITFIN?

Jak jednoduše ovládat všechny naše služby? Jak se přihlásit a vyznat se v internetovém bankovnictví?

Přihlášení se do internetového bankovnictví je jednouché. Na stránkách www.citfin.cz kliknete vpravo nahoře na tlačítko Internetové bankovnictví.

Přihlásit se můžete pomocí klientského čísla a PIN kódu. Poté dojde k autentizaci Vašeho přístupu pomocí mobilního telefonu nebo tokenu.

Autentizaci vyžadují všechny operace internetového bankovnictví. Pokud máte token, tak Vám rovnou token vygeneruje číselný kód, pokud si necháváte zaslat SMS kód, tak Vám přijde kód v SMS na mobilní telefon.

 

CitFin - internetové bankovnictví

Přihlašovací stránka na www.citfin.cz

 

Tím se přihlásíte na Váš účet a můžete ho začít pohodlně používat. Můžete spravovat Vaše účty, kontrolovat přehled pokynů pro platby, zadávat platební styky – jak tuzemské, tak zahraniční, směnit peníze, zadat trvalé příkazy nebo inkasa.

Vše máte pohodlně a přehledně na jednom místě.