Cetelem klientská zóna přihlášení


Cetelem, nyní již s názvem Hello bank. Ano, mnoho lidí stále na internetu hledá zažitý název a slovní spojení Cetelem přihlášení. Ovšem v roce 2017 se Cetelem přejmenoval na Hello bank a je nyní potřeba se "přenaučit" na vyhledávání Hello bank přihlášení. Nicméně po krátkém čase, kdy jsem Cetelem a jeho přihlášení do klientské sekce zkoumal, jsem všemu přišel a kloub :-). Na oficiální stránce Hello bank, která se nachází na stenojmené URL adrese www.hellobank.cz se dozvíte základní nabídku banky, ale najdete zde, podobně inteligentně tak jako to má mBank v pravém horním rohu, přihlašovací tlačítko do Cetelem resp. do Hello Bank.

 

Cetelem přihlášení

Po kliknutí na Přihlásit se Cetelem (kvůli vyhledávačům píši také přihlášení Hello bank) se dostanete na adresu https://www.hellobank.cz/ib/prihlaseni se samotnými políčky pro přihlášení do internetového bankovnictví a přihlášení do klientské zóny Cetelem (Hello Bank). Webá stránka s přihlášením do internetového bankovnictví Cetelem na mně působí opravdu klidně, vyrovnaně, uspořádaně a přehledně. Obdobně jako moderní mBank banka. Na přihlášení Cetelem  (Hello Bank) se mi také líbí video a čitelný text "Jak se přihlásit do bankovnictví". Oproti Komerční bance, která má popis jak se přihlásit do klientské zóny na nějakých papírových štítcích, které jsou na webu obrázkem, je tohle o 1000% krok kupředu.

 

Hello bank přihlášení - klientská zóna

Nicméně, co bych vám o tomto přihlášení do klientské zóny Cetelem povídal, když sama Hello Bank má vše krásně popsané na svých stránkách. Tak spíše jen opakování. Přihlašovací jméno je podle všeho váš variabilní symbol který musí mít 10 číslic. Pokud má právě ten váš méně, zadejte před celé číslo číslo 0, aby počet číslic byl celkem 10.

*Pozn. Autora: Tohle si taky mohli vymyslet lépe, když už má Cetelem (Hello Bank) tak pěkné stránky mohl mít jasně dané číslo, ID nebo jméno a né 9 nebo 10 číslic :-(.

Do políčka zadejte své heslo k internetovému bankovnictví a tlačítkem Přihlásit se, se přihlásite ke svému internetovému bankovnictví Hello Bank (Cetelem). A pokud si nevíte rady.. podívejte se na video, které Cetelem (Hello Bank) uživatelům nabízí přímo na přihlašovací stránce k bankovnímu účtu.

 

Hello bank přihlášení - video klientské zóny Cetelem

Takto vypadá animované video resp. video nápověda pro přihlášení Cetelem internetového bankovnictví - Hello bank internetového bankovnictví.

 

Cetelem přihlášení do klientské zóny- Hello bank přihlášení

Přihlášení Cetelem, Přihlášení Hello bank

Takto vypadá přihlašovací obrazovka internetového bankovnictví Cetelem, dnes již nově internetového bankovnictví Hello Bank a jeho přihlášení se do klientské zóny.