Sazka Sportka kontrola výsledků


Sazka to jsou loterie, sázky, hry, losy, bonusy a soutěže. V dřívějších dobách, dobách kdy náš čas neovládal internet jsme sazku, resp. sportku chodili sázet do obchodu s tabákem nebo prostě tam, kde měli terminál Sazky. Dnes je vše online a tak si sportku můžete vsadit přes internet. Pokud nemáte k dispozici aplikaci Sazky, musíte si tiket zkontrolovat nebo podat Sportku ručně. A jak najít výsledky Sazka Sportka?

 

Sazka Sportka vyhráli jste kontrola - aplikace

Prvním způsobem je stáhnout a nainstalovat aplikaci Sazka. Vzhledem k tomu, že se jedná o "hazard" není možné oficiální aplikaci Sazka stáhnout App Store nebo Google Play. Musíte proto navštívit oficiální stránky Sazky na adrese https://www.sazka.cz/mobilni-aplikace/sazka a zde si stáhnout soubor, který nainstalujete. Po spuštění je již kontrola tiketu Sportky jednoduchá. Pokud jste tiket sportky zadávali ručně, naklikáte v aplikaci čísla, která jste vsázeli a dáte zkontrolovat. Pokud jste přes aplikaci Sazka Sportka již sázeli, celý systém vám tiket a výsledek zkontroluje automaticky.

 

Aplikace Sazka Sportka ke stažení

Takto vypadaní oficiální stránky Sazky s její aplikace pro chytré telefony

 

 

 

Sazka Sportka vyhráli jste kontrola tiketu

Druhým způsobem, takovým tím starším, který vídáme ve filmech z 90-tých let, je vzít váš vsazený tiket nalistovat stránku s výsledky losování sportky zde: https://www.sazka.cz/loterie/sportka/vysledky-a-vyhry (né že by v 90-tých letech nalistovávali webové stránky s výsledky Sportky :D) a překontrolovat dle reálně tažených čísel zda jste vyhráli ve Sportce Šanci nebo jiné hře provozované Sazkou.

 

Sazka sportka kontrola tiketu vyhráli jste?

 

Sazka Kasička - kontrola výsledky

Jen namátkou, Sazka má ve svém repertoáru spoustu dalších výherních soutěží a her. Jednou z velmi oblíbených je Kasička. Jedná se, stejně jako v případe Sportky o sázku na čísla, která budou vylosovaná v pravidelném tažení hry Kasička. Ve hře Kasička můžete vsadit jen 20,- a hrát o rovný milion korun. Je to loterie, ale co kdyby že? :-). Zde najdete výsledky losování Sazka Kasička - kontrola výsledky

 

 

Dále si můžete zahrát oblíbený EuroJackpot, Euromiliony nebo si jenom setřít nějaký ten online los.

 

Kontrola Sazka Kasička
Hlavní vstupní stránka webového portálu Sazka s.r.o.