Vinted přihlášení


Vinted, dříve Votoč Vohoz je taková burza nebo bazoš všeho možného. Od oblečení po doplňky. Dříve se Vinted jmenoval Votoč Vohoz, ale po tom co jej koupila právě firma Vinted s.r.o. byl tento bazar s oblečením a doplňky přejmenován právě na Vinted. A jak se k Vinted přihlásit nebo registrovat se dozvíte právě zde.

 

Základem jako u všech stránek s přihlášením se, je vstoupit na ty správné a jediné oficiální webové stránky. V případě přihlášení se na Vinted jsou oficiálními stránkami https://www.vinted.cz .

 

Vinted Kjus, Vinted Guess, Vinted Infinite

Než se ovšem dostaneme k popisu samotného přihlášení, chtěl jsem jen zmínit českou vynalézavost a umění českého vyhledávače seznam.cz jak vyhledává různá klíčová slova právě na stránce Vinted. Zjistil jsem, že uživatelé jsou tak vynalézaví, že se jim ani nevyplatí vyhledávat přímo na webu www.vinted.cz, že své hledání jako Vinted Kjus nebo Vinted Guess případně Vinted Infinite, ta jsou ze všech vyhledávání na Vintedu nejčetnější a jsou to mimochodem značky, píší přímo do vyhledávacího pole na seznam.cz. Chytré, nemyslíte?

 

Vinted přihlášení

A teď zpět k tématu přihlášení na Vinted. Než začneš na Vintedu prodávat nebo nakupovat je samozřejmostí, že se musíš registrovat. Vinted využívá maximálně možně přihlášení pomocí Facebook účtu nebo Google účtu. Samozřejmě je možné se zaregistrovat i klasickým způsobem přes registrační formulář, ale ruku na srdce, kdo by to v dnešní době dělal, když může kliknout na "Pokračovat s Facebookem" nebo "Pokračovat přes Google". Jinak do celého přihlášení nebo nové registrace Vinted se dostanete přes tlačítko s trefným názvem "Prodávej nyní". Hned vedle je také tlačítko pro přihlášení k Vinted se standardním Prihlas se, ale kdo by ho používal, když máme Prodávej nyní :-).

 

Vinted přihlášení - úvodní obrazovka Vinted

Vinted přihlášení

Takto vypadá vstupní obrazovka oficiálních stránek bazaru Vinted. Pro přihlášení slouží tlačítko "Začni prodávat" nebo "Prodávej nyní".


Přihlašovací obrazovka Vintedu

Vinted přihlášení jméno heslo

A toto je již přihlašovací stránka Vinted. Nic světaborného, ale účel světí prostředky a tak zde vidíme jen ty nejdůležitější a jedinné informace, které potřebujeme pro přihlášení se k Vinted.