Čeká Spořitelna George - vstup na účet


George je nová aplikace České Spořitelny, která slouží k přihlášení a vstupu do vašeho bankovního účtu resp. do účtu Servis24. George, Váš průvodce světem financí dle reklam a kompletního PR a propagace České spořitelny slibuje opravdu revoluční přístup a přehled vašich financí. Vstup do systému je velmi jednoduchý, za pomocí Klientského čísla nebo uživatelského jména, které používáte pro službu Servis24 se můžete příhlásit i do systému George.

 

Co George od České Spořitelny umí:

Chytré vyhledávání - zadáte slovo nebo číslo související s platbou a George ji během vteřiny najde

Automatické třídění plateb - George pečlivě roztřídí vaše výdaje tak, že přesně víte, za co a kolik platíte.

George v mobilu - aplikace je ke stažení také pro chytré mobilní telefony. Přes tuto Appku můžete měnit limity, zablokovat kartu nebo jakékoliv další příkazy spojené s vaším účtem.

Bezpečnost - několik možností potvrzení plateb a přihlášení

NonStop poradce - George vám kdykoliv zodpoví vaše dotazy, má Chat online

 

Zásady bezpečného vstupu do George CSAS:

  • Pozor na odkazy - ujistěte se, že jste na webovou stránku https://george.csas.cz ( www.george.csas.cz ) nedostali odkazem z emailu
  • Správný certifikát - kliknutím na zámeček v adresním řádku si ověřte, že certifikát byl vydán pro bezpecnost.csas.cz
  • Správná URL - ubezpečte se, že vidíte v adresním řádku URL adresu https://bezpecnost.csas.cz

George GO

Jak už jsem zmínil, aplikace George je k dostání také ve verzi pro mobilní telefony. Tato aplikace s názvem George Go funguje na zařízeních s operačním systémem Android 4.4 a novější a také na iOS 10.0 a novější. 

 

My George - Česká Spořitelna vstup
Takto vypadá stránka pro přihlášení a vstup do My George neboli George Csas (Česká Spořitelna)Můj dojem z George?

U České Spořitelny mám osobně několik účtů a Servis 24 tak jak je nyní již řádku let funkční, vizuélně přehledný je to nejlepší co ČS má. Snaha dohnat moderní banky typu mBank aplikací George je poměrně úsměvná. Sám sem se tam už dvakrát :D ano dvakrát přihlásil, ale ani jednou jsem nenašel zůstatek mých účtů. Tak nevím jestli to My George nebo George Go neumí, nebo si to musím někde nastavit :-/. Při posledním přihlášení a vstupu do George od České Spořitelny vyběhlo přes celou obrazovku okno s novinkou, že nyní se zadávají čísla účtu do jednoho řádku, že to ušetří čas... :D Jestli v ČS přišli na toto až nyní a prezentují to v George jako ultra novinku.. obávám se toho, že jádro celého George systému nebude optimální.