Volný přihlášení


Volny.cz je dlouholetý poskytoval internetových služeb a zejména mailové schránky. Spousta lidí využívá jejich služeb a ti se díky vyhledávači seznam.cz snaží vždy najít tu nejrychlejší možnou cestu pro přihlášení se k mailu Volny.cz. Jak se přihlásit k e-mailu Volný je více. Volny.cz patří pod stejnou značku jako Centrum.cz a jejím majitelem je nyní (03/2018) společnot Economia, a.s. Od toho se také odvíjí jak stránky s přihlášením k Volny.cz a k Centrum.cz vypadajá ... jsou kromě loga totožné :-)

 

Volný přihlášení na volny.cz

Základním způsobem a tím hlavním, jak by to dělal každý internetově zdatnější člověk, je zadat do URL řádku pro webovou adresu přímo oficiální web www.volny.cz . Na této webové adrese uvidíte v pravém sloupci přihlášení Volný resp. přihlášení se do mailu Volny.cz. Zadáte zde svůj email a vaše heslo do e-mailu a kliknete na tlačítko "Přihlásit". E-mail Volný.cz poskytuje také službu přihlášení se k emailu prostřednictvím tzv. MojeID. Pokud jej máte, využijte toho.

 

Volný přihlášení na user.volny.cz

Dalším způsobem jak se přihlásit nejen ke svému mailu na Volný.cz, ale také k celému svému profilu je přejít na oficiální přihlačovací stránku https://user.volny.cz kde naleznete dokonce čtyři možnosti jak se ke svému účtu a mailovému profilu na Volný přihlásit. První varianta je klasického rázu. Zadáte celý e-mail a své heslo a kliknete na přihlásit. Druhou variantou je již výše zmíněná služba přihlášení se pomocí MojeID. Třetí možností jak se k mailu Volný a profilu na Volný přihlásit je využít svou registraci na Facebooku. Tzn. vyberete si tlačítko "Přihlášení přes Facebook". A poslední čtvrtou variantou je možnost využít k přihlášení do Volný vašeho Google účtu. V tomto případě si vyberete tlačítko s nápisem "Přihlášení přes Google".

 

Volný příhlášení mail

Volný přihlášení

Ukázka přihlašovací stránka k profilu na user.volny.cz - přihlášení Volný email


Volný.cz přihlášení se k emailu

Volný.cz - přihlášení

A takto vypadá oficiální webová stránka internetové vyhledávače, poskytovatele internetového připojení a poskytovatele emailové schránky Volny.cz - přihlášení