Sodexo Pluxee - stravenky přihlášení k účtu


Společnost Sodexo (Pluxee) působí na trhu již od roku 1966. U nás je jedná o společnost, která zajišťuje služby pro zaměstnance a zaměstnavatele. Z hlediska zaměstnance známe hlavně službu Sodexo Benefity (Pluxee)

Sodexo Pluxee - Účet a Benefity – co to je?

Sodexo Benefity je souhrnný název pro zaměstnanecké benefity. Nabízí služby, které pomáhají firmám vylepšit pracovní a osobní život zaměstnanců – přispívají tak k jejich spokojenosti, motivovanosti a loajalitě. Jedná se o produkty jako jsou stravenky, poukázky pro volný čas, dárkové poukázky nebo třeba službu Cafeteria moje Benefity.

Platební karty Sodexo (Pluxee)

V dnešní době je velmi často zaváděná tzv. Sodexo karta. Jedná se o druh platební karty, na kterou Vám zaměstnavatel nahraje finanční částku – místo toho, abyste dostávali papírové stravenky v určité hodnotě. Jedná se o kartu Gastro Pass Card. Pak může být i karta, na kterou lze také nahrávat další peněžní odměnu – například místo poukázek Flexi Pass, Vital Pass, Smart Pass, Relax Pass – v tomto případě se jedná o Multi Pass Card. Jednoduše se na kartu nahraje částka a vy ji pak můžete čerpat a platit s kartou jako s normální platební kartou.

K tomu je samozřejmě potřeba ale také nějaká aplikace nebo program, kde byste mohli vidět, jaký stav účtu máte, kolik peněz jste utratili, kolik Vám zbývá, za co jste kde utráceli. Musíte mít zkrátka přehled o tom, co se Vám s Vaší kartou děje.

Můj účet Sodexo (Pluxee) - Jak se přihlásit

První přihlášení a registrace Sodexo (Pluxee)

Máte od zaměstnavatele již svoji Multi Pass nebo Gastro Pass kartu? Takže byste se rádi přihlásili do Sodexo účtu. Chcete si svoji kartu přihlásit a ovládat tak svůj účet? Stačí jít na stránku https://sodexo-ucet.cz/Account/CardLogin a kliknout na Přihlášení – Jste tu poprvé.

 

 Sodexo přihlášení můj účet

První přihlášení a registrace do účtu Sodexo.

 

Naskočí Vám stránka pro přihlášení.  Vyplníte si 16 ti místné číslo Vaší karty, pokud máte MultiPass kartu, tak ta má 2 čísla (pro každý účet zvlášť), vyberte jedno z čísel, je to jedno, které.  Poté vyplníte bezpečnostní kód, který získáte v záhlaví dopisu s kartou, nebo Vám byl zaslán emailem. Poslední, co vyplníte je Vaše emailová adresa. Potvrzením tlačítka Ověřit se Vám aktivuje konto a můžete se pak jednoduše přihlásit. Nastavíte si heslo a pak už jste na svém účtu.

 

 

 

Pravidelné přihlášení - Sodexo účet Pluxee

Pokud jste zaregistrovaní a chcete se do svého Sodexo účtu přihlašovat pravidelně, uděláte to jednoduše ze stránek https://sodexo-ucet.cz/.

Sodexo účet

Stránka pro přihlášení se do Sodexo účtu.

 

Tam si vyplníte Váš email a heslo, které jste si zadali při registraci. Po přihlášení si můžete zkontrolovat Váš stav účtu, pokud máte účtů více, vidíte účty všechny. Je tam vidět karty stravování, kde je zůstatek, popř. transakce z Vašeho stravenkového účtu a pak je záložka např. Cafeteria, kde vidíte svoje peněžní prostředky a analogicky i transakce z Vaše účtuCafeterie.

Po kliknutí na daný účet se Vám rozevře další nabídka pro nastavení, detaily nebo třeba nápověda. Nastavit si můžete zasílání zůstatku na kartě, můžete si vygenerovat nový bezpečnostní kód. Můžete si zde také vybrat provozovnu, kde kartou můžete platit. Vyhledávání je jednoduché, hledáte podle místa, adresy, druhu provozovny, druhu aktivity, kterou chcete najít nebo druhu restaurace.

Můj pocit ze služby Sodexo Pluxee

Jaký je můj pocit ze služby? Od společnosti Sodexo mám v aplikaci 2 karty, MultiPass kartu se stravenkovým účtem a Cafeterií. Přihlášení se je jednoduché, ovládání účtu je jednoduché. Najdete tam přehledně všechny transakce, které jste udělali, přesně si můžete ohlídat, zda Vám bylo odečteno vždy to, co jste utratili. Nastavení je také jednoduché, takže program za mě dobrý. Jediné, co považuji za negativní je to, že stravenkovou kartu (nebo MultiPass kartu) bere jenom omezené množství obchodů. Několikrát se mi stalo, že mi kartou nešlo zaplatit. Co tedy často využívám je vyhledávání provozoven, kde kartou můžu zaplatit. Ale to není problém programu na přihlášení.  

Sodexo a MultiPass: Inovace ve firemních benefitních programech

Společnost Sodexo přináší do světa firemních benefitních programů novou úroveň pohodlí a flexibility prostřednictvím svého inovativního řešení nazvaného MultiPass. MultiPass je digitální platforma, která umožňuje zaměstnancům přístup ke široké škále benefitů a služeb na jednom místě.

Co je MultiPass?

MultiPass je integrovaná digitální platforma, která umožňuje zaměstnancům využívat různé firemní benefity a služby prostřednictvím jediného účtu. Tato platforma poskytuje přístup k různým produktům a službám, jako jsou stravenky, dárkové poukázky, kultura, sport a mnoho dalšího. Zaměstnanci tak mohou využívat své benefity snadno a efektivně, a to prostřednictvím jednoduchého online rozhraní.

Jak MultiPass funguje?

Po zaregistrování se na platformě MultiPass získají zaměstnanci přístup k digitální peněžence, do které si mohou nahrát své benefity. Poté mohou tyto benefity využívat u vybraných partnerů Sodexo a dalších poskytovatelů služeb. Díky jednoduchému a intuitivnímu rozhraní je použití MultiPassu velmi snadné a přehledné pro každého zaměstnance.

Výhody MultiPassu pro zaměstnance

  • Flexibilita: Zaměstnanci mají možnost využívat různé benefity podle svých preferencí a potřeb.
  • Jednoduchost: Díky digitální peněžence je správa beneficí snadná a pohodlná.
  • Rozmanitost: MultiPass poskytuje přístup k široké škále benefitů a služeb, které mohou zaměstnanci využívat nejen pro pracovní, ale i osobní potřeby.

Výhody MultiPassu pro zaměstnavatele

  • Zvýšení atraktivity zaměstnavatele: Nabídka flexibilních benefitních programů pomáhá přilákat a udržet talentované zaměstnance.
  • Snížení administrativní zátěže: Digitální platforma MultiPass usnadňuje správu benefitů a snižuje náklady spojené s jejich provozem.
  • Zlepšení spokojenosti zaměstnanců: Poskytování široké škály benefitů a služeb přispívá k vyšší spokojenosti a loajalitě zaměstnanců.

Společnost Sodexo s MultiPassem mění způsob, jakým zaměstnanci využívají své firemní benefity, a poskytuje jim větší flexibilitu a pohodlí při jejich využívání. MultiPass je skvělým příkladem inovace v oblasti firemních benefitů a přispívá k vytváření pozitivní pracovní kultury a motivaci zaměstnanců.