Google Family Link přihlášení


Google Family Link je bezplatná služba od společnosti Google, která umožňuje rodičům monitorovat a řídit online aktivity svých dětí. Tato aplikace poskytuje rodičům možnost nastavit digitální pravidla, omezit čas strávený online a sledovat, jak své děti využívají svá zařízení. V tomto článku se podíváme podrobněji na to, jak funguje Google Family Link a jak ho používat k ochraně vašich dětí online.

Jak přihlášení a Google Family Link funguje

Google Family Link umožňuje rodičům vytvořit účet pro své děti, který je spojen s rodičovským účtem. Tímto způsobem mohou rodiče sledovat a řídit online aktivity svých dětí přes své vlastní zařízení. Aplikace poskytuje možnost nastavit limity pro používání zařízení, schválit aplikace a webové stránky, a sledovat, jak děti tráví čas online.

Jak se do Google Family Link přihlásit

  1. Stáhněte si aplikaci: Nejprve si stáhněte aplikaci Google Family Link ze svého obchodu s aplikacemi na zařízení s Androidem (Google Play) nebo z App Store na zařízení s iOS.
  2. Vytvoření účtu pro děti: Po spuštění aplikace budete vyzváni k vytvoření účtu pro své dítě. Zadejte potřebné informace o dítěti a vytvořte mu účet.
  3. Připojení k rodičovskému účtu: Po vytvoření účtu pro dítě budete muset své dítě připojit ke svému rodičovskému účtu. To zahrnuje ověření vaší totožnosti a potvrzení, že jste rodičem tohoto dítěte.
  4. Nastavení pravidel a omezení: Po úspěšném připojení můžete začít nastavovat pravidla a omezení pro používání zařízení vaším dítětem. To zahrnuje možnost nastavit časové limity pro používání zařízení, schválit nebo blokovat aplikace a webové stránky a sledovat online aktivity dětí.

Google Family Link

Co je zapotřebí splňovat pro přihlášení se do Google Family Link

Pro používání Google Family Link je zapotřebí, abyste měli zařízení s operačním systémem Android nebo iOS. Je také nutné mít aktivní účet Google a být schopen ověřit svou totožnost jako rodič dítěte, které chcete přidat do služby.

Jak se Google Family Link ovládá

Google Family Link lze ovládat prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro zařízení s operačním systémem Android a iOS. Uživatelské rozhraní je intuitivní a přehledné, což umožňuje rodičům snadno nastavovat pravidla a sledovat online aktivity svých dětí.

Závěr Google Family Link

Google Family Link je užitečný nástroj pro rodiče, kteří chtějí chránit své děti online a řídit jejich online aktivity. Tato bezplatná služba poskytuje rodičům možnost nastavit digitální pravidla, omezit čas strávený online a sledovat, jak děti využívají svá zařízení. S Google Family Link mohou rodiče mít větší kontrolu nad online prostředím svých dětí a zajistit jejich bezpečnost a pohodu online.