ČEZ online příhlášení


ČEZ je dodavatel a distributor elektřiny a plynu nejen pro domácnosti, ale také pro firmy. Věřím, že jsi jeden z těch pořádných lidí, kteří mají rádi přehled a mají vše organizované a v pořádku. Co se týká přehledu fakturace za elektřinu nebo plyn u odběrných míst ČEZ je jejich aplikace ČEZ ON-LINE výborná. Než jsme od ČEZu utekli kvůli ceně, využíval jsem ČEZ Online opravdu pravidelně. Přehledy zaplacených i nezaplacených faktur, přehled HDO a časů spínání a vypínání HDO a mnohem mnohem více najdete v online aplikaci ČEZ online přihlášení.

 

ČEZ online přihlášení

Jsou dva způsoby jak se dostanete k přihlášení se do ČEZ Online. Prvním způsobem je, že navštívíte oficiální webové stránky Skupiny ČEZ na https://www.cez.cz a v pravém horním rohu v základním menu webových stránek uvidíte svítit velký oranžový button s ikonkou zámečku a popisem ČEZ ON-LINE. Tímto tlačítkem se dostanete na přihlašovací stránku aplikace ČEZ ON-ONLINE, která však běží na jiné adrese než oficiální webové stránky ČEZ SKUPINY.

 

ČEZ ON-LINE

Pokud si pamatujete přímo odkaz na samostatný web, resp. aplikaci ČEZ ON-LINE je to mnohem lepší a rychlejší. Příhlášení ČEZ ON-LINE se nachází na adrese https://cezonline.cez.cz a celé přihlášení do vašeho profilu je zabezpečeno a šifrováno. Pro přístup do klientské sekce zadáte své přihlašovac jméno a heslo a kliknete na přihlásit. V případě, že jste u SKUPINY ČEZ noví, a nemáte ještě hotovou registraci a nemůžete se tedy do ČEZ online přihlásit, tak klikněte na pole Zaregistrovat se do ČEZ ON-LINE a projděte si velmi lehkou a rychlou registrací. Poté se můžete přihlásit.

 

 

ČEZ online přihlášení působí velmi jednoduše

ČEZ online přihlášení

Takto vypadá přihlašovací stránky přímo do aplikace ČEZ ONLINE