LANO KIDS - VYBERTE SI POSTEL PRO VAŠE DÍTĚ

Převod VHS kazet, 8mm filmů, diapozitivů a negativů

Jak udělat, Jak na to
19.08.2020

Dětský pokoj není jen ložnicí, ale také prostorem pro hraní a odpočinek. Dětská postel musí být pohodlná, ale také esteticky příjemná, aby design odpovídal jinému nábytku v místnosti.

Poskytněte dítěti zdravý a bezpečný spánek

Ačkoliv může postel pro dítě na první pohled vypadat fantasticky, ujistěte se, že postel je pro vaše dítě bezpečná. Dětský nábytek by měl být stabilní, odolný a vyrobený z bezpečných materiálů. Zkontrolujte, zda má výrobce příslušné certifikáty. Měli by potvrdit kvalitu vyrobeného nábytku a že jsou vyrobeny z bezpečných materiálů. Totéž platí i pro matraci a další doplňky do dětského pokoje.

Ujistěte se, že má vybraná postel zaoblené hrany. Děti si hrají v posteli a kolem ní. Aktivně tráví svůj čas, zakopávají a dělají mnoho aktivit. Nemůžeme se jim vždy vyhnout, takže dětský nábytek by měl mít zaoblené hrany, aby nedocházelo k úrazům.

Vyberte si postel pro vaše dítě

Je vhodné vybírat modely, které se během několika okamžiků mohou proměnit v hřiště nebo na úkryt různých předmětů. Tyto typy lůžek jsou velmi funkční a ocení je všichni malí průzkumníci. Děti mají ve zvyku shromažďovat všechny hračky a další věci na jednom místě, obvykle ve své vlastní místnosti. Je proto důležité zajistit, aby postel nezabírala příliš mnoho místa. Když je místnost malá, není dostatek místa pro knihovnu a police. V tomto případě bude postel s úložným prostorem perfektní řešení. Můžete skrýt uvnitř nejen hračky, ale také knihy nebo ložní prádlo.

Typ postele

Výběr modelů a barev je opravdu obrovský. Od tradičních dřevěných a bílých postelí pro děti, přes nábytek v sofistikovaných tvarech. Dětská postel může být jasná a mít oblíbené vzory, jako jsou hvězdy, květiny a pohádkové princezny. Můžete také vsadit na univerzální vzory, které se ukážou jako užitečné, až dítě vyroste.

Věnujte pozornost funkčnosti postele. Kromě místa na spaní může také plnit další funkce. Děti často sní o originální posteli. Na lanonabytek.cz najdete postele do dětského pokoje, které přizpůsobíte každému dětskému pokoji. Když jsou v pokoji dvě děti, bude správnou volbou patrová postel nebo postel s přistýlkou. Zabere méně prostoru a můžete z ní také vytvořit zajímavé uspořádání dětského pokoje.

Důležitý je vhodný materiál postele

Hlavním kritériem, kterému musíte při nákupu věnovat pozornost, je nejen funkčnost, ale také materiál, ze kterého je postel vyrobena. Neměla by být malována toxickými barvami, aby to nepříznivě neovlivnilo zdraví dítěte. Ideální postele pro dětský pokoj jsou modely vyrobené ze dřeva, které mají příslušné certifikáty. Kvalitní postel bude velmi odolná a poslouží po mnoho let.

Výběr postele do dětského pokoje je někdy velmi obtížné. Nicméně stojí za to pečlivě zvážit nákup a najít vhodný model. Díky tomu bude dítě bez problémů spát a ráno se probudí svěží. Měli byste také vzít v úvahu sny a potřeby vašeho dítěte.