Kupujeme prima světelné vánoční řetězy

Převod VHS kazet, 8mm filmů, diapozitivů a negativů

Jak udělat, Jak na to
31.10.2018

LED vánoční osvětlení – revoluce ve svícení.  Ovšem pozor na bezpečnost! I prima světelné vánoční řetězy v provedení LED  se nemohou instalovat do venkovního prostředí, pokud jsou určené pouze pro interiér. Bezpečnost je prvořadá. Do exteriéru se doporučuje minimálně IP44 , v případě přímého dopadu vody IP65 a pod vodou IP68. Dále, nikdy neinstalujte světelné vánoční řetězy v provedení LED na balkon nebo střechu z žebříku v dešti nebo mrazu. Na žebříku se nenaklánějte a na připevnění použijte vhodné nástroje. Přece nechcete vánoční svátky strávit v nemocnici?! 

LED světelné řetězy – instalace

Otázka zní: Čím upevnit vánoční osvětlení na balkon či zábradlí? Báječné LED světelné řetězy nebudou báječné, pokud je trochu silnější vítr serve z balkonu nebo střechy. Pokud se rozhodnete pro tuto nejoblíbenější vánoční dekoraci – LED světelný řetěz stačí obmotat kolem zábradlí. Což nelze praktikovat u upevnění vánočního světelného závěsu. Tady je nutné si pomoci se stahovacími páskami nebo plastovými klipy, které se dají využít i jako očka na záclony. Potom venkovní LED světelné řetězy upevníte bez nejmenších problémů. Nevíte si rady?  Obraťte se s dotazy na specializovaného prodejce t-vanocniosvetleni.cz.

LED světelné řetězy v podobě kabelu

LED světelná dekorace zvaná Duralight je flexibilní průhledný plastový kabel (nebo páska), uvnitř kterého se nalézá LED. Na takovém girlandě jsou speciální štítky a v případě potřeby je lze řezat na požadovanou velikost. Tento typ je hermetický uzavřený, odolný vůči měnícím se povětrnostním podmínkám a vhodný k zdobení fasád budov a kmenů stromů. Kromě toho je velmi vhodný pro vytváření různých světelných postav na stěnách nebo oknech. Díky své dlouhověkosti je světelný kabel často používán nejen jako nový produkt, ale také jako náhrada za neonové reklamní značky.

 

Vánoční výzdoba bytu – inspirace!