Email seznam.cz přihlášení


Máte emailovou adresu na doméně jmeno@seznam.cz nebo na nějaké jiné? Dříve bylo českých emailových domén mnohem více a tak máte třeba emailovou adresu ve formátu jmeno@email.cz nebo jmeno@post.cz nebo jmeno@spoluzaci.cz nebo jmeno@stream.cz nebo jmeno@firmy.cz.

Email seznam.cz přihlášení

Všechny tyto domény jsou nyní sjednocené a tak se můžete na ně přihlásit jednoduše tím, že otevřete stránku www.seznam.cz. Hned na úvodní stránce, vpravo nahoře najdete okénko pro přihlášení se do emailu.

Email přihlášení

Email přihlášení (seznam email) - Základní stránka www.seznam.cz

Tam můžete rovnou vyplnit svoje jméno a heslo. Tím se přihlásíte na Váš emailový účet.

Také můžete kliknout na tlačítko email a tím se Vám zobrazí přihlašovací tabulka.

 

 

Seznam email přihlášeníEmail přihlášení (seznam).

Do čtverečku e-mailová adresa zadáte Vaše uživatelské jméno, to je to, co máte v emailové adrese před zavináčem (@). V pravé části nabídky si rozkliknete danou doménu,  to, co máte za zavináčem (@).

Email seznam.cz přihlášení a heslo 

Poté si zadáte Vaše heslo. Při vyplňování hesla si dávejte hlavně pozor na to, abyste neměli zapnutá omylem velká písmena (tlačítko Caps Lock) a případně, pokud máte v hesle čísla, zda máte zapnutou numerickou – číselnou – klávesnici (Num Lock).

Poté již kliknete na tlačítko Přihlásit se a zobrazí se Vám Váš email.

 

 

V emailu máte možnost nastavit si dvoufázové ověření pro přihlášení se do emailu. Je to jednoduché a návod najdete hned na stránce pro přihlášení se do emailu – pomocí tlačítka Zabezpečte si lépe své přihlášení.

Email seznam.cz prihlášení a zabezpečení

Jedná se o to, že když se budete přihlašovat k Vašemu účtu, zeptáme se Vám pomocí aplikace, zda se přihlašujete opravdu vy. Upozornění Vám přijde na telefon, který si nastavíte. Jde o podobné přihlášení se, jako když se přihlašujete do internetového bankovnictví.

 

 Přihlášení seznam.cz

 

Aktivace dvoufázového ověření pro přihlášení se do emailu.